دکوراسیون خانه و طراحی آشپزخانه
دکوراسیون منازل مدرن و آپارتمانی با طرح ها و ایده های نوین از دغدغه های زندگی امروز است. طراحی دکوراسیون منزل در سراسر دنیا تبدیل به صنعتی بزرگ و پر طرفدار شده است که با ایده های جدید و طراحی های گوناگون همراه است. 
 
 در طراحی دکوراسیون خانه های مدرن و جدید ایده ها و طرح هایی به چشم می خورد که شاید بسیار ابتدایی و یا دور از ذهن به نظر آیند اما باید بدانیم که طراحی دکوراسیون منزل مدرن وقتی دارای موفقیت بیشتری است که از طرح های قابل درک و پذیرش برای خانواده ها پیروی نماید و تا حد ممکن از طرح های عجیب و ایده های ناهنجار پرهیز می شود. نورپردازی مناسب، ترکیب رنگ ایده آل و نیز استفاده مناسب از کف پوش و طراحی مناسب دیوارها از نکات مهم در طراحی منازل آپارتمانی است. استفاده از چوب در نقاط مختلف خانه مانند دیوارها و لوازم مختلف منزل باعث زیبایی خانه هاگشته و فضا را هر چه بیشتر به محیط طبیعی که با ماشینی شدن زندگی مدرن از آن دور گشته ایم، نزدیک تر می کند.
 
برای ایجاد فضای دلنشین و شاداب و قبل از اجرای هر ایده ای جای طرح چندین سؤال وجود دارد چرا که هر ایده ای نمی تواند بدون در نظر گرفتن واقعیت ها جنبه عملی پیدا کند. اولین سؤال: دوست دارید دقیقا چه امکاناتی در منزلتان داشته باشید و آیا فضای کافی برای این امکانات در اختیار دارید؟  حال نگران نباشید برای اجرای هر ایده ای حتما" راه حلی وجود دارد و اینجا است که نیاز به یک مشاور یا طراح زبده نمایان می شود. مطمئنا" اگر این سؤال را از یک دکوراتور منزل بپرسید پاسخش این خواهد بود، که ما این فضا را بوجود می آوریم . چگونه؟
یکی از این راهها تجدید نظر در انتخاب لوازم مورد استفاده در دکوراسیون داخلی منزل است و ...
 
طراحی دکوراسیون خانه های کوچک بسیار دلنشین و دوست داشتنی است به شرط آنکه بدانید دقیقا چه انتظاری از این طراحی دارید و کاملا" بر اساس آن گام های طراحی را بردارید. انتخاب درست مبلمان و تزئین و چیدمان آن، نقش تاثیر گذاری را در بزرگ نمایی اینگونه فضاها بازی می کند. 
تبحر و اعمال کمی سلیقه، فضای خانه کوچک شما را دلباز و جادار نشان خواهد داد. انتخاب رنگ های مناسب نیز حرف اول را در این زمینه خواهد زد.
 
تغییر گاه بگاه چیدمان خانه نیز از دیگر نکاتی است که تصویر بصری جدیدی پیش چشم بیننده قرار می دهد. حتما" لازم نیست برای ایجاد تنوع دست به خرید اشیاء جدید بزنید. هنر دکوراتور مجرب این است که با کمترین هزینه و در بعضی موارد بدون هیچگونه هزینه ای، تنها با استفاده از وسایل موجود زیباترین فضا را خلق کند.