درباره ما

 

شرکت اسیا چوب البرز در سال 1382 فعالیت خود را در صنعت چوب وام دی افآغار کرد. در سال 1388 با توجه به استقبال بازار و نیاز مشتریان خود با بهره گیری از مهندسین متخصص، ماشین آلات پیشرفته و دانش روز این صنعت، به تدریج محصولات خود را در زمینه تولید صفحات کابینت ارایه کرد که قیمت های مناسب و کیفیت مطلوب باعث گردید سهم بزرگی از بازار داخلی در اختیار این شرکت قرار گیرد.

، شرکت اسیا چوب البرز در حال حاضر با کارخانه ای به مساحت 10.000 مترمربع و خط تولید مجهز به جدیدترین دستگاه های تمام اتوماتیک روز دنیا مشغول به تولید صفحات کابینت از جنس ام دی اف میباشد. همچنین واردات مواد اولیه و محصولات تکمیلی وابسته نظیر ام دی اف خام و روکش اچ پی ال برای تامین نیازهای صنایع داخلی در زمره فعالیت های این شرکت قرار گرفت. این شرکت با نوآوری در تولید صفحه کابینت ، صفحات تمام پی وی سی ضد اب را تولید کرده و تحولی نوین در این زمینه ایجاد نمود.

این شرکت یکی از بزرگترین تولیدکنندگان صفحه کابینت بوده که با تولید صفحات 3 سانت و 5 سانت در رنگ ها و طرح هاي متنوع پاسخگو به نياز مشتريان مي باشد و در آینده ای نه چندان دور در نظر دارد تا تولیدات دیگری را به محصولات خود اضافه نماید.